O stronie

Książki i filmy dla młodzieży pełne są  bajek o miłości, za to w ogóle nie poruszają najważniejszej kwestii – dobrego seksu.
Czas to zmienić bo przecież to udane pożycie seksualne – a nie miłość – jest warunkiem KONIECZNYM dla przetrwania każdego związku.
Bez udanego seksu nie ma szans przetrwać żadna para, nawet gdy tworzące ją osoby darzyć się będą głęboką miłością.

Wiedzy o seksie nie nabywa się ani od rodziców ani w szkole – nawet gdyby były lekcje o edukacji seksualnej.  Czerpie się ją  z literatury, filmów, Internetu oraz zdobywa od rówieśników i atrakcyjnej sąsiadki.

A skoro z Internetu to trzeba było powołać do życia odpowiedni serwis, na którym znajdzie się wszystko o czym trzeba wiedzieć i ciut więcej.
No i możesz tu prowadzić dyskusje i zawsze wnieść coś od siebie.

Kategorie wpisów podzielone są na:

Ukryte
- Jeżeli jesteś przypadkowym wędrowcem na tej stronie to nie masz dostępu do materiałów z tej kategorii. Jest to część przeznaczona wyłącznie dla osób należących do Parafii. Przynależność do Parafii niesie ze sobą wiele ekscytujących przeżyć i korzyści, ale także zobowiązań i obowiązków. Dlatego też nie dostaniesz się do niej bez zasług, wkupienia się i posiadania czasu na zaangażowanie się w aktywności poza internetowej.

Aksjomaty i definicje
- to stwierdzenia, które nie podlegają dyskusji ani nie wymagają dowodów.

Technika
- aby być dobrym muzykiem lub tancerzem nie wystarczy sam talent. Trzeba nauczyć się techniki grania na instrumencie, sposobów stawiania kroków i wyginania ciała. Tak też jest i w seksie – same chęci nie wystarczą.

Mity a fakty
- Rozprawiamy się z mitami dotyczącymi różnych zagadnień.  Oczywiście związanych z pościelą.

Kazania
- obowiązkowy punkt wizyt!

Filmy i nagrania
- ponoć jeden obraz zastępuje tysiąc słów. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz filmy instruktażowe, poglądowe i… inne.

Nakazy
- czyli obowiązkowe prace domowo-pościelowe do wykonania. Choć nie tylko, w końcu nie samymi igrzyskami człowiek żyje.

2 Responses to O stronie

  1. mysza says:

    Gdzie filmy i nagrania? Ktoś tu jeszcze żyje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>